آخرین اخبار
معاون آموزش حوزه علمیه فارس خبر داد:
سنجش علمی ۳۰۰۰ طلبه استان فارس
حجت الاسلام مهدی دهقان در گفت و گو با خبرنگار «حوزه» در شیراز، با اشاره به برگزاری آزمون نوبت اول مدارس علمیه سطح استان فارس، اظهار کرد: آزمون نوبت اول از روز یکشنبه ۱۴ دی ماه به صورت مجازی در سطح استان آغاز شده است.حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه استان فارس شرکت ۳ هزار نفری طلاب در آزمون نوبت اول مدارس علمیه و مرکز تخصصی امام حسین(ع) خبر داد.
 ١٣:٣٣ - چهارشنبه ١٧ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر حوزه علمیه فارس:
سردمداران آمریکا از ترس انتقام خواب ندارند؛ انتقام قطعی است
به گزارش خبرگزاری «حوزه» از شیراز، حجت الاسلام والمسلمین محمد استوار میمندی در مراسم بزرگداشت شهادت شهید سلیمانی که در شهرستان کوار برگزار شد، در خصوص جایگاه این شهید والا مقام اظهار کرد: شهید سلیمانی همانطور که جلوه حماسه، شجاعت و شهامت نظام بود، جلوه مهرورزی نظام اسلامی نیز بود.حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان فارس گفت: روزی نیست که سردمداران آمریکا و گروه های تروریستی خواب راحت از ترس انتقام داشته باشند، ان شاءالله انتقام قطعی است و خواهیم گرفت؛ امروز دوره "بزن در رو" طبق گفته مقام معظم رهبری تمام شده است.
 ١٨:٤٥ - يکشنبه ١٤ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام مدیر حوزه علمیه استان فارس در سوگ عمار انقلاب
مدیر حوزه علمیه استان فارس ارتحال عالم ربانی و عمار انقلاب آیت الله مصباح را تسلیت گفت .
 ١٣:٥٤ - شنبه ١٣ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر حوزه علمیه فارس:
دهه بصیرت یادآور حماسه بزرگ مردم ایران است
حوزه/ عضو جامعه روحانیت شیراز نهم دی‌ماه را یادآور بصیرت مردم و یادآور سربلندی در آزمون اجتماعی قرن دانست و گفت: حوادث فتنه ۸۸ یکی از ابتلائات اجتماعی جهان تشیع در قرن اخیر بود که الحمدلله مردم ایران با سربلندی از آن امتحان خارج شدند.
 ٠٨:٠١ - پنج شنبه ١١ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر حوزه علمیه استان فارس:
حضور مردم لبیک به فرمایش های مقام معظم رهبری است
حجت الاسلام والمسلمین استوار میمندی در اجتماع ۹ دی مردم نورآباد ممسنی
 ١٩:٢٠ - سه شنبه ٩ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مراسم 9 دی و در آستانه سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی
اجتماع روحانیون و طلاب مدارس علمیه شیراز به مناسبت یوم الله ۹ دی و در آستانه سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی با رعایت پروتکل های بهداشتی
 ٠٨:٤٢ - يکشنبه ٧ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مشکلات مبلغان استان فارس با حضور سرپرست معاونت تبلیغ حوزه های علمیه بررسی شد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان فارس گفت: حجت الاسلام والمسلمین ملانوری سرپرست معاونت تبلیغ حوزه های علمیه کشور با حضور در استان فارس از نزدیک در جریان مشکلات مبلغین استان قرار گرفت.
 ٠٨:٥٤ - شنبه ٦ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید سرپرست معاونت تبلیغ حوزه از مدرسه امین فاطمه زهرا سلام الله علیهای فارس
حوزه/ حجت الاسلام ملانوری سرپرست معاونت تبلیغ حوزه، در سفر به استان فارس از مدرسه امین نوع یک فاطمه زهرا سلام الله علیهای متوسطه اول و متوسطه دوم دیدن کرد.
 ٠٧:٥٢ - پنج شنبه ٤ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر حوزه علمیه فارس:
پژوهش های موثر حوزوی در خدمت جامعه قرار گیرد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان فارس با بیان اینکه پژوهش های موثر حوزوی باید در خدمت جامعه، نظام اسلامی و رفع مشکلات قرار گیرد، گفت: وقتی پژوهش مسئله محور شد، آن زمان است که هم پژوهشگر انگیزه پژوهش قوی پیدا می کند و هم اینکه جامعه می تواند از محصولات پژوهشی حوزه استفاده کند.
 ١٤:٤٠ - يکشنبه ٣٠ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر حوزه علمیه فارس:
«معنویت» و «اخلاق» جهت دهنده فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان فارس معنویت را به معنی برجسته کردن ارزش های معنوی از قبیل اخلاص، ایثار، توکل و ایمان در خود و جامعه و اخلاق را به معنای رعایت فضیلت ها از قبیل کمک به نیازمندان، خیر خواهی گذشت، راستگویی، شجاعت، تواضع و اعتماد به نفس دانست و گفت: معنویت و اخلاق جهت دهنده همه حرکت ها و فعالیت های فرهنگی و اجتماعی و نیاز اصلی جامعه است.
 ٠٧:٤٠ - پنج شنبه ٢٧ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
امام صادق شیرازقوام شیرازآقاباباخان شیرازنخبگان 1 شیرازامیرالمومنین شیرازامام سجاد شیرازمحمدیه شیرازرضویه شیرازمحمودیه شیرازمنصوریه شیرازمرکزی شیرازشهید دستغیب شیرازامام عصر شیرازبقیه الله شیرازامام صادق آبادهاثنی عشریه آبادهسعیدیه ارسنجانامام صادق استهبانامام خمینی جهرمامام رضا جهرمامام صادق خرامهمهدیه زرین دشتامام حسن عسکری سپیدانامام مهدی سروستانباقرالعلوم ششدهامام صادق صفاشهرعلی بن ابیطالب علامرودشترضویه لامردعلی بن ابیطالب لارستانباقرالعلوم فراشبندمحمدیه فیروزآبادامام صادق قیروکارزینصالحیه کازرونامام صادق مرودشتجوادالائمه اقلیدباقرالعلوم گراشامام صادق دارابامام مهدی فساجوادالائمه فساامام مهدی نی ریزامام صادق نی ریزامام صادق نورآبادسفیران هدایت علی بن موسی الرضا شیرازسفیران هدایت امیرالمومنین جنت شهرسفیران هدایت اباصالح المهدی زرقانسفیران هدایت امام صادق خفرسفیران هدایت باقرالعلوم سعادت شهرسفیران هدایت صادق آل محمد فساامیرالمومنین علی (ع) می فرمایند : با کسی که خوبیهایت را می پوشاند و عیبهایت را آشکار می کند برادری نکن. غررالحکم ح 9565 ص 418
اخبار > سردمداران آمریکا از ترس انتقام خواب ندارند؛ انتقام قطعی است


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر حوزه علمیه فارس:

سردمداران آمریکا از ترس انتقام خواب ندارند؛ انتقام قطعی است

مدیر حوزه علمیه استان فارس اظهار کرد: در سال گذشته در همین ایام اتفاقی که حاج قاسم و همه انتظار آن را می کشیدند، رقم خورد.

عضو جامعه روحانیت شیراز تصریح کرد: مردی که عمر خود را در راه مجاهدت خدا هزینه کرد، به آرزوی خود رسید؛ مرگ در بستر برای حاج قاسم فاجعه بود. ایشان به آرزوی خود رسید و نام او جاودانه شد، اما روی دیگر این سکه جنایت هولناکی بود که شیطان بزرگ آمریکا انجام داد.

وی خاطرنشان کرد: دولت های استکباری تلاش های بسیاری انجام دادند که حاج قاسم را با عوامل مزدور خود ترور کنند، اما نتوانستند این کار را انجام دهند؛ در عراق و سوریه یکی از اهداف اصلی آنان در طول سال های متمادی زدن این شخصیت بود.

استاد سطح عالی حوزه، یکی از عوامل عزت آفرینی مردم ایران را شهید سلیمانی دانست و تاکید کرد: شهید سلیمانی به دست اشق الاشقیا به شهادت رسید و این افتخاری برای این شهید والا مقام بود و این از سر استیصال آمریکا بود.

وی عنوان کرد: روزی نیست که سردمداران آمریکا و گروه های تروریستی خواب راحت از ترس انتقام داشته باشند. ان شاءالله انتقام قطعی است و خواهیم گرفت؛ امروز دوره بزن در رو طبق گفته مقام معظم رهبری تمام شده است.

حجت الاسلام والمسلمین استوار در ادامه سخنان خود در خصوص جایگاه حضرت زهرا(س)، گفت: توسل به حضرت صدیقه(س) تمام گره ها را باز می کند، همانطور که شهید سلیمانی نیز حضرت زهرا(س) را پناه خود می دانست و سعی کرد حضرت زهرا(س) را الگوی خود قرار دهد.

وی گفت: اگر به دنبال حیات طییبه هستیم باید زندگی ما فاطمی باشد، هنگامی که به حیات طیبه رسیدیم فاطمی می شویم؛ چند ویژگی شهید سلیمانی الگوگیری از اهل بیت بود که یکی از آن ها اخلاص بود.

عضو شورای حوزه علمیه فارس تصریح کرد: شهید سلیمانی از هیچ کسی جز خدا نمی ترسید و این همان اخلاص است؛ به دنبال جلب رضایت خداوند بودن ویژگی اولیای حق است که شهید سلیمانی نیز آن را دارا بود.

عمار انقلاب

وی همچنین ضمن تسلیت به مناسبت ارتحال آیت الله مصباح یزدی خاطرنشان کرد: آیت الله مصباح به معنای واقعی عمار انقلاب بود، شخصیتی که با داشتن مقام بالای علمی در محضر ولی امر زانوی تواضع و ادب به زمین می زد.

عضو جامعه روحانیت شیراز تصریح کرد: آیت الله مصباح فخر شیعه و حوزه علمیه بود و بصیرت، شجاعت و اخلاص آن مردم بزرگ الگویی بزرگ بود؛ پس از ارتحال آیت الله محمد یزدی ارتحال این عالم و فیلسوف مجاهد هم بسیار دردناک بود.

انتهای پیام


١٨:٤٥ - يکشنبه ١٤ دی ١٣٩٩    /    شماره : ٤١٦٤١٦    /    تعداد نمایش : ٩٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩
اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 147579
 بازدید امروز : 2421
 کل بازدید : 6278216
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 1/9361
تقویم