آخرین اخبار
مدیر حوزه علمیه فارس:
سعدی شاعری حکیم و متدین بود
مدیر حوزه علمیه استان فارس سعدی را شاعری حکیم و متدین دانست و گفت: امروز اگر مردم با آثار سعدی مانند بوستان و گلستان انس بگیرند، جامعه ما هویت ایرانی و اسلامی خود را باز خواهد یافت.
 ٠٨:٣٦ - چهارشنبه ١ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری حرم مطهر شاهچراغ(ع) و حوزه علمیه فارس
مدیر حوزه علمیه فارس از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با مرکز پژوهش‌های حرم مطهر احمد بن موسی شاهچراغ(ع) خبر داد.
 ١٠:٠٥ - سه شنبه ٣١ فروردين ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
عالمی که همه داشته های خود را از دعا پدر می دانست
هنگامی که آیت الله شب زنده دار می خواستند از جهرم برای تحصیل راهی قم شوند پدر ایشان دعاهای بسیاری را برای فرزند خود می کنند. ایشان همه داشته های خود را از دعاهای پدر می دانستند.
 ٠٩:٥٤ - سه شنبه ٣١ فروردين ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
مسئول مرکز بین الملل حوزه علمیه فارس بیان کرد :
برگزاری دوره آموزشی آشنایی با تبلیغ برون‌مرزی اسلام
مسئول مرکز بین الملل حوزه علمیه استان فارس از برگزاری دوره آموزشی آشنایی با تبلیغ برون‌مرزی اسلام با موضوع سلسله نشست‌های آشنایی با تجارب مبلغان بین‌المللی اسلام خبر داد
 ٠٨:٥٢ - سه شنبه ٣١ فروردين ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتقاد مدیر حوزه علمیه فارس از تعطیلی برنامه های مذهبی
مدیر حوزه علمیه فارس گفت: امروز در عین حالی که این انتقاد به برخی از تصمیم گیری ها مبنی بر تعطیلی مطلق مراسم مذهبی پس از یک سال تجربه اندوزی در مقابله با کرونا وارد است، اما باز هم بیان می کنیم هر تصمیم نهایی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا گرفته شود همه ملزم به عمل هستند.
 ١٠:٠٨ - سه شنبه ٢٥ فروردين ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون آموزش حوزه علمیه فارس مطرح کرد:
پذیرش حوزه علمیه فارس در سال ۱۴۰۱_۱۴۰۰ با رویکرد جذب نخبه ها
مسئول کمیته جذب حوزه علمیه استان فارس رویکرد پذیرش حوزه علمیه در سال ۱۴۰۰_۱۴۰۱ را جذب نخبگان دانست و گفت: با توجه به وجود ٣۵ مدرسه علمیه دارای پذیرش، ظرفیت پذیرش در مدارس علمیه استان نزدیک به ۱٢٠٠ طلبه برای سال تحصیلی ۱۴۰۱_۱۴۰۰ خواهد بود.
 ٠٩:٢٠ - سه شنبه ٢١ فروردين ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر حوزه علمیه فارس:
افراد دارای صلاحیت در انتخابات شورای شهر ثبت نام کنند
مدیر حوزه علمیه استان فارس در خصوص ثبت نام کاندیدها برای شورای شهر گفت: افرادی باید در انتخابات شورای شهر ثبت نام کنند که دارای روحیه جهادی و انقلابی و دغدغه رسیدگی به مشکلات مردم را داشته باشند.
 ١٤:٤٢ - يکشنبه ٢٤ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
به میزبانی سومین حرم اهل بیت(ع)؛
نخستین جشنواره ملی جهادگران حوزوی برگزار می شود
مسئول قرارگاه جهادی حوزه علمیه فارس از برگزاری نخستین جشنواره ملی جهادگران حوزوی در سراسر کشور به میزبانی شیراز سومین حرم اهل بیت(ع) خبر داد.
 ١٣:٤٨ - يکشنبه ٢٤ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
یادداشت رسیده | نهضت تواصی
اگر جامعه ایمانی در کنار ایمان و عمل صالح، تواصی نداشته باشد، چنین جامعه ای در مقابل فتنه ها و توطئه های دشمن، حق را گم می کند و ممکن است دچار ناکامی شود.
 ٠٨:٥٨ - شنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
یادداشت رسیده| قومیت گرایی یا قومیت زدایی؟
امروز نه تنها افکار نژادپرستانه از بین نرفته، بلکه به صورت پیشرفته تر تبدیل به درد مزمن جامعه بشری شده است.
 ٠٨:٥٥ - شنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
امام صادق شیرازقوام شیرازآقاباباخان شیرازنخبگان 1 شیرازامیرالمومنین شیرازامام سجاد شیرازمحمدیه شیرازرضویه شیرازمحمودیه شیرازمنصوریه شیرازمرکزی شیرازشهید دستغیب شیرازامام عصر شیرازبقیه الله شیرازامام صادق آبادهاثنی عشریه آبادهسعیدیه ارسنجانامام صادق استهبانامام خمینی جهرمامام رضا جهرمامام صادق خرامهمهدیه زرین دشتامام حسن عسکری سپیدانامام مهدی سروستانباقرالعلوم ششدهامام صادق صفاشهرعلی بن ابیطالب علامرودشترضویه لامردعلی بن ابیطالب لارستانباقرالعلوم فراشبندمحمدیه فیروزآبادامام صادق قیروکارزینصالحیه کازرونامام صادق مرودشتجوادالائمه اقلیدباقرالعلوم گراشامام صادق دارابامام مهدی فساجوادالائمه فساامام مهدی نی ریزامام صادق نی ریزامام صادق نورآبادسفیران هدایت علی بن موسی الرضا شیرازسفیران هدایت امیرالمومنین جنت شهرسفیران هدایت اباصالح المهدی زرقانسفیران هدایت امام صادق خفرسفیران هدایت باقرالعلوم سعادت شهرسفیران هدایت صادق آل محمد فساامیرالمومنین علی (ع) می فرمایند : با کسی که خوبیهایت را می پوشاند و عیبهایت را آشکار می کند برادری نکن. غررالحکم ح 9565 ص 418
اخبار > دعوت مدیر حوزه علمیه فارس از طلاب جهادی


  چاپ        ارسال به دوست

دعوت مدیر حوزه علمیه فارس از طلاب جهادی

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از شیرا، حجت الاسلام والمسلمین محمد استوار میمندی مدیر حوزه علمیه استان فارس طی پیامی از طلاب جهادی به منظور حضور جدی تر در جبهه سلامت دعوت کرد.

در این پیام آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

طلاب، فضلا و اساتید مکرم استان فارس«دامت توفیقاتکم»

سلام علیکم

بیش از هشت ماه از شیوع ویروس کرونا در کشورمان می گذرد، نوپدیدی که همه بخش های مختلف کشور را درگیر خود کرده است.

از همان ابتدا هسته های جهادی طلاب و فضلای خواهر و برادر، پا به پای مسئولان امر، به کمک مردم شتافتند و در عرصه های مختلفی چون ضدعفونی معابر و اماکن عمومی، جمع آوری کمک های مردمی و توزیع آنها بین نیازمندان، حضور در بیمارستان ها و کمک به کادر درمانی و مهمتر از همه تجهیز اموات کرونایی همه تلاش خود را کردند تا غمی از غم های مردم عزیزمان را کم کنند.

و اما اینک و به دنبال موج اخیر ابتلا به کرونا و نیاز به حضور جدی تر گروه های جهادی در بیمارستان ها و آرامستان ها، در لبیک به دعوت مقام معظم رهبری«دام ظله العالی» و اعلام نیاز بخش های مربوطه، طلاب، فضلا و اساتید جهادی استان فارس برای حضور فعال در بیمارستان های شیراز و شهرستان ها و همچنین جهت تغسیل و تجهیز مرحومین، در کنار جهاد علمی، حضوری مجدانه و فراگیرتر از قبل خواهند داشت ان شاءالله .

بی شک حضور نیروهای جهادی به منظور  خدمت به مردم عزیز و کمک به کادر درمانی و خدماتی است و این، به معنای سلب مسؤولیت از مسئولان مربوطه نیست.

به یقین با همیاری و همدلی همه مردم و مسوولان، کشور عزیزمان از این شرایط سخت هم عبور خواهد کرد و به سوی آرمان های اصیلش که پیشرفت و عدالت است پیش خواهد رفت.

محمد استوار میمندی

مدیر حوزه علمیه استان فارس

 

 


١٠:٠٧ - يکشنبه ٢٥ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ٤١٥٦٤٨    /    تعداد نمایش : ٨٩٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
شنبه ١٨ ارديبهشت ١٤٠٠
اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 182763
 بازدید امروز : 1674
 کل بازدید : 6720871
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 1/1544
تقویم