آخرین اخبار
یادداشت رسیده| الگوی انصار
حوزه/ امروز و در شرایط سخت اقتصادی به خصوص بحران دشوار کرونا آنچه که جامعه اسلامی را از دیگران متمایز می کند استفاده از الگوی انصار مدینه در مواسات، همدلی و ایثار نسبت به نیازمندان جامعه است.
 ١٠:١٠ - يکشنبه ٩ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
جهاد ادامه دارد(۵):
طلبه ای که ۷۰۰ میت کرونایی را غسل داده است
حوزه/ ما در گروه جهادی شهید مسرور حدود ۵۰ نفر هستیم که به دلیل خستگی، به صورت شیفت بندی اموات کرونایی را تغسیل می دهیم؛ اکنون حدود ۹ ماه است که در این جا مشغول فعالیت هستیم.
 ٠٨:٢٨ - شنبه ٨ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر حوزه علمیه فارس:
مسئولان از سرمایه های علمی کشور بیشتر محافظت کنند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین استوار طی پیامی، شهادت شهید فخری زاده را تسلیت گفت.
 ٠٨:٢٣ - شنبه ٨ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
قرارگاه جهادی طلاب حوزه علمیه فارس تشکیل شد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان فارس با اعلام تشکیل قرارگاه جهادی طلاب حوزه علمیه استان، حجت الاسلام ایمنی را به عنوان به عنوان مسئول این قرارگاه منصوب کرد.
 ٠٨:٣١ - جمعه ٧ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
«علیشاهی» مسئول قرارگاه فضای مجازی حوزه علمیه فارس شد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه فارس طی حکمی، حجت الاسلام علیشاهی را به عنوان مسئول قرارگاه فضای مجازی حوزه علمیه فارس منصوب کرد.
 ١١:٥١ - دوشنبه ٣ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
خداقوت مدیر حوزه علمیه فارس به کادر درمان بیمارستان حضرت علی اصغر(ع)
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین استوار میمندی به مناسبت هفته بسیج با حضور در بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) شیراز از جهادگران عرصه سلامت قدردانی کرد.
 ١١:٤٤ - يکشنبه ٢ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دعوت مدیر حوزه علمیه فارس از طلاب جهادی
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان فارس طی پیامی از طلاب جهادی به منظور حضور جدی تر در جبهه سلامت دعوت کرد.
 ١٠:٠٧ - يکشنبه ٢٥ آبان ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر حوزه علمیه فارس درگذشت مسئول دفتر آیت الله العظمی مکارم را تسلیت گفت
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین استوار میمندی درگذشت مسئول دفتر مرجع عالی قدر حضرت آیت الله مکارم شیرازی را طی پیامی تسلیت گفت.
 ٠٩:٥٦ - شنبه ٢٤ آبان ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
تسلیت مدیر حوزه علمیه استان فارس به مردم قیر و کارزین
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان فارس، در پیامی درگذشت حجت الاسلام جهانگیری، امام محله نمونه استان فارس را تسلیت گفت.
 ٠٩:٣٩ - پنج شنبه ٢٢ آبان ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر حوزه علمیه فارس:
وحدت به معنای دست کشیدن از اصول و برداشتن مرزهای اعتقادی نیست
حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه فارس با اشاره به اهمیت وحدت گفت: وحدت به معنای دست کشیدن از اصول و برداشته شدن مرزهای اعتقادی نیست. مذاهب و ادیان مختلف در عین پافشاری بر اصول خود می‌توانند با تکیه بر مشترکات هم‌زیستی مسالمت‌آمیز داشته باشند.
 ٠٨:٣٤ - چهارشنبه ١٤ آبان ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
امام صادق شیرازقوام شیرازآقاباباخان شیرازنخبگان 1 شیرازامیرالمومنین شیرازامام سجاد شیرازمحمدیه شیرازرضویه شیرازمحمودیه شیرازمنصوریه شیرازمرکزی شیرازشهید دستغیب شیرازامام عصر شیرازبقیه الله شیرازامام صادق آبادهاثنی عشریه آبادهسعیدیه ارسنجانامام صادق استهبانامام خمینی جهرمامام رضا جهرمامام صادق خرامهمهدیه زرین دشتامام حسن عسکری سپیدانامام مهدی سروستانباقرالعلوم ششدهامام صادق صفاشهرعلی بن ابیطالب علامرودشترضویه لامردعلی بن ابیطالب لارستانباقرالعلوم فراشبندمحمدیه فیروزآبادامام صادق قیروکارزینصالحیه کازرونامام صادق مرودشتجوادالائمه اقلیدباقرالعلوم گراشامام صادق دارابامام مهدی فساجوادالائمه فساامام مهدی نی ریزامام صادق نی ریزامام صادق نورآبادسفیران هدایت علی بن موسی الرضا شیرازسفیران هدایت امیرالمومنین جنت شهرسفیران هدایت اباصالح المهدی زرقانسفیران هدایت امام صادق خفرسفیران هدایت باقرالعلوم سعادت شهرسفیران هدایت صادق آل محمد فساامیرالمومنین علی (ع) می فرمایند : با کسی که خوبیهایت را می پوشاند و عیبهایت را آشکار می کند برادری نکن. غررالحکم ح 9565 ص 418
اخبار > برخی مسئولان فکر نکنند با رای آوردن بایدن می توانند پای میز مذاکره بنشینند


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر حوزه علمیه استان فارس:

برخی مسئولان فکر نکنند با رای آوردن بایدن می توانند پای میز مذاکره بنشینند

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد استوار میمندی در گفت‌وگو با خبرنگار «حوزه» در شیراز، در خصوص انتخابات آمریکا اظهار داشت: آن‌گونه که سیاسیون کشور ما بر روی انتخابات کشور آمریکا حساب باز می‌کنند، مردم توجه ای ندارند.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه مردم ایران به همان مقداری که در دوره‌های گذشته درگیر انتخابات آمریکا بودند هستند، نه بیشتر، افزود: مردم فقط می‌خواستند بدانند چه کسی رئیس‌جمهور آمریکا می‌شود همین، البته ممکن است این دوره به دلیل اینکه رسانه‌ها به آن دامن می‌زنند جلوه بیشتری داشته باشد، اما مردم می‌دانند که سیاست‌های هیئت حاکمه آمریکا سیاست‌های تعریف‌شده‌ای در جهت حمایت از رژیم صهیونیستی است.

استاد سطح عالی حوزه علمیه فارس، تأمین منابع استعماری و حفظ روحیه استکباری را ازجمله سیاست‌های هیئت حاکمه آمریکا برشمرد و تصریح کرد: دخالت در امور کشورهای دیگر به بهانه دلسوزی یکی دیگر از سیاست‌های آمریکا بوده و تفاوتی میان آن حزب و این حزب نیست.

وی خاطرنشان کرد: تجربه ثابت کرده است که هرکدام از احزاب آمریکایی به قدرت برسند سیاست دشمنی با ملت ایران را ادامه می دهند، اما مقداری روش‌های آن متفاوت خواهد بود، گاهی با دستکش مخملی و گاهی نیز دستکش را بیرون می‌آورند و چهره دشمن‌وار خود را نشان می هند، ازاین‌رو هیچ تفاوتی ندارد، تجربه ثابت کرده که هر دوره‌ای دمکرات‌ها بر سرکار آمده‌اند فشارهای سیستماتیک علیه کشور ایران بیشتر شده است.

عضو شورای حوزه علمیه استان فارس مطرح کرد: اگرچه جمهوری خواهان چهره جنگ‌طلبانه بیشتری نسبت به دمکرات‌ها دارند، اما هر دوره که دمکرات‌ها آمده‌اند فشار سیستماتیک علیه کشور ایران بیشتر شده است.

وی همچنین به سیاست‌های کشور ایران نیز در قبال کشور آمریکا اشاره کرد و بیان داشت: با روی کار آمدن هر یک از افراد احزاب مختلف آمریکا به‌هیچ‌وجه سیاست‌های کشور ایران در قبال آنان تفاوتی نخواهد کرد، استکبارستیزی، حرکت به سمت تمامیت ارزی و استقلال‌طلبی که آرمان‌های انقلاب اسلامی بوده تغییر نخواهند کرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین استوار در پایان اذعان کرد: اینکه برخی از سیاسیون فکر کنند با انتخاب بایدن، پای میز مذاکره می‌نشینیم، این‌گونه نخواهد بود؛ راهبرد ما در واقع راهبرد عزت، منافع ملی و استقلال است.

انتهای پیام

 

 

 


١٠:١٤ - دوشنبه ١٩ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ٤١٥٥٧٦    /    تعداد نمایش : ١٢٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
دوشنبه ١٠ آذر ١٣٩٩
اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 133965
 بازدید امروز : 1085
 کل بازدید : 6103315
 بازدیدکنندگان آنلاين : 10
 زمان بازدید : 1/8252
تقویم