آخرین اخبار
مدیر حوزه علمیه فارس:
آمریکا در ذهن برخی مسئولان کشور بت بزرگ است!
حوزه/ مدیر حوزه علمیه فارس بابیان اینکه تا هنگامی‌که شکستن بت آمریکا در ذهن‌ها انجام نشود عده‌ای منجی کشور را مذاکره با آمریکا می‌دانند، گفت: مقام معظم رهبری مسیر را برای ما روشن کرده اند.
 ٠٨:٣٠ - پنج شنبه ١٢ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تبریک مدیر حوزه علمیه فارس به آیت الله اعرافی
حوزه/ به دنبال انتخاب مجدد آیت الله اعرافی به عنوان مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور، مدیر حوزه علمیه فارس پیام تبریکی صادر کرد.
 ٠٨:٢٢ - پنج شنبه ١٢ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر حوزه علمیه فارس از بنیاد مهدویت بازدید کرد
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین استوار میمندی از پروژه در حال تکمیل بنیاد مهدویت بازدید کرد.
 ٠٨:٢٦ - چهارشنبه ١١ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
یاداشت :
#حقوق_بشر_آمریکایی
 ٠٨:٠٢ - دوشنبه ٩ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
حجت الاسلام والمسلمین استوار خبر داد:
برگزاری امتحانات مدارس علمیه استان فارس به صورت حضوری
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان فارس از برگزاری امتحانات طلاب این استان به صورت حضوری خبر داد.
 ٠٨:١٢ - يکشنبه ١ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
تهدیدی که به فرصت تبدیل شد
مدیر حوزه علمیه فارس، کرونا را آنتی رنسانس جامعه دانست و گفت: کسانی که اهل بصیرت هستند واقعیت را دیدند و همچنین می گذریم از برخی افراد که چشم و گوش خود را بسته بودند.
 ٠٨:٠٩ - يکشنبه ١ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش تصویری :
جلسه معاونین تبلیغ شهرستانهای استان فارس :
 ٠٧:٥٨ - شنبه ٢٤ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر حوزه علمیه استان فارس:
۱۰۰ درصد طلاب فارس در آموزش مجازی شرکت کردند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان فارس گفت: در آموزش مجازی هم از پایه یک تا۱۰ آموزش غیر حضوری را از دهم اسفند انجام دادند و ۱۰۰ درصد این مدارس در آموزش مجازی حضور یافتند.
 ١٢:٣٤ - چهارشنبه ٢١ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
ماموریت های مستاجران خانه ملت (۱۲)
وکلای ملت بیانیه گام دوم را بازخوانی کنند / نمایندگان ید واحده باشند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان فارس یکی از رسالت های اصلی نمایندگان مجلس را نظارت بر حسن اجرای قوانین دانست و گفت: وکلای ملت برای انجام رسالت خود، بیانیه گام دوم را بازخوانی کنند.
 ١١:٣٧ - جمعه ١٦ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر حوزه علمیه استان فارس:
مسئولان مسیر امام (ره) را با تبعیت از رهبر انقلاب دنبال کنند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه فارس با بیان اینکه توقعی که از مسئولان می رود این است که مسیر حضرت امام(ره) را با تبعیت از رهبر معظم انقلاب دنبال کنند، گفت: عدالت اجتماعی یک اصل است که مسئولان باید آن را پیگیری کنند.
 ١٥:٣٩ - چهارشنبه ١٤ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
امام صادق شیرازقوام شیرازآقاباباخان شیرازنخبگان 1 شیرازامیرالمومنین شیرازامام سجاد شیرازمحمدیه شیرازرضویه شیرازمحمودیه شیرازمنصوریه شیرازمرکزی شیرازشهید دستغیب شیرازامام عصر شیرازبقیه الله شیرازامام صادق آبادهاثنی عشریه آبادهسعیدیه ارسنجانامام صادق استهبانامام خمینی جهرمامام رضا جهرمامام صادق خرامهمهدیه زرین دشتامام حسن عسکری سپیدانامام مهدی سروستانباقرالعلوم ششدهامام صادق صفاشهرعلی بن ابیطالب علامرودشترضویه لامردعلی بن ابیطالب لارستانباقرالعلوم فراشبندمحمدیه فیروزآبادامام صادق قیروکارزینصالحیه کازرونامام صادق مرودشتجوادالائمه اقلیدباقرالعلوم گراشامام صادق دارابامام مهدی فساجوادالائمه فساامام مهدی نی ریزامام صادق نی ریزامام صادق نورآبادسفیران هدایت علی بن موسی الرضا شیرازسفیران هدایت امیرالمومنین جنت شهرسفیران هدایت اباصالح المهدی زرقانسفیران هدایت امام صادق خفرسفیران هدایت باقرالعلوم سعادت شهرسفیران هدایت صادق آل محمد فساامیرالمومنین علی (ع) می فرمایند : با کسی که خوبیهایت را می پوشاند و عیبهایت را آشکار می کند برادری نکن. غررالحکم ح 9565 ص 418
اخبار > دشمن درصدد کوچک نمایی دستاوردهای انقلاب است


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر حوزه علمیه فارس:

دشمن درصدد کوچک نمایی دستاوردهای انقلاب است

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از شیراز، حجت الاسلام والمسلمین محمد استوار میمندی، در دهمین گردهمایی مبلغان هجرت استان فارس که در سالن دارالذکر حرم مهطر شاهچراغ(ع) برگزار شد، به بیان نکاتی پیرامون بیانیه گام دوم انقلاب پرداخت و اظهار داشت: یکی از مباحثی که با آن روبرو هستیم موضوع بیانیه گام دوم انقلاب است که در آستانه یکمین سال صدور آن قرار داریم.

وی در ادامه اضافه کرد: آیت الله شب زنده دار پیرامون بیانیه گام دوم گفتند مقام معظم رهبری به ما فرموده اند؛ «من معمولا توصیه نمی کنم کسی روی آثار من را کار کند اما در رابطه با بیانیه گام دوم انقلاب این توصیه را داریم که اندیشمندان روی آن کار و تحلیل کنند، چرا که تدوین آن زمان زیادی برده است».

مدیر حوزه علمیه استان فارس با تأکید بر اهمیت بیانیه گام دوم انقلاب، خاطرنشان کرد: برای عملی شدن بیانیه گام دوم انقلاب باید سال ها زحمت کشید و تلاش کرد، بیانیه گام دوم انقلاب نقطه عطفی از انقلاب است.

وی، ضمن تقسیم بندی مباحث بیانیه گام دوم انقلاب تصریح کرد: بیانیه گام دوم یک مقدمه کوتاه دارد که مقام معظم رهبری موقعیت های کنونی انقلاب اسلامی را بیان می کنند، این مقدمه بخش نخست بیانیه است، در بخش دوم این بیانیه رهبر معظم انقلاب نگاهی به ۴۰ ساله نخست دارند که مجموعه ای از نقاط ضعف و قوت را بیان می کنند، در همین بخش نیز دشمن به دنبال تاریک نمایی مطلق از فضای جامعه است.

استاد سطح عالی حوزه علمیه استان فارس ادامه داد: هنگامی که فضای رسانه ای دشمن را رصد می کنیم می بینیم که عده ای از داخل متأسفانه در زمین دشمن بازی می کنند و متوجه می شویم که دشمن به دنبال بزرگ کردن نقاط ضعف و کوچک کردن نقاط قوت است و در مقابل به دنبال آن است که یک بهشت برین از غرب و کشورهای تابع غرب نشان دهد.

وی ناامیدی مردم را مرحله سومی دانست که دشمن درصدد انجام آن بوده و ادامه داد: به همین دلیل است که مقام معظم رهبری با شناخت مسیری که دشمن ترسیم کرده، هفت برکت از برکات انقلاب را بیان می کند که جزء برکات شاخص است.

حجت الاسلام والمسلمین استوارمیمندی، حفظ تمامیت ارضی و امنیت، تقویت نگاه های معرفتی، مشارکت های مردمی در تعیین سرنوشت، ارتقاء شگفت آور بینش سیاسی مردم، افزایش چشمگیر اخلاق و معنویت در فضای عمومی جامعه، ایستادگی در برابر قلدران و زورگویان و تحقق عدالت اجتماعی را از جمله برکات شاخص انقلاب اسلامی دانست که مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب به آن اشاره کرده است.

وی همچنین هفت توصیه پایانی بیانیه گام دوم انقلاب را بیشتر وظایف طلاب و روحانیون دانست و بیان کرد: پژوهش، اخلاق و معنویت یکی از هفت توصیه مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب است که طلاب در برابر آن رسالت سنگینی بر عهده دارند و همین طور اقتصاد، مبارزه با فساد، عدالت، استقلال و آزادی، عزت ملی و روابط خارجی و سبک زندگی دیگر توصیه های پایانی بیانیه هستند که ساعت ها می شود بر روی هر یک از این محورها کار کرد.


١٣:٥١ - چهارشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ٤١١٦٩٢    /    تعداد نمایش : ٦٤٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
سه شنبه ١٧ تير ١٣٩٩
اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 98430
 بازدید امروز : 2100
 کل بازدید : 5658372
 بازدیدکنندگان آنلاين : 22
 زمان بازدید : 1/4664
تقویم